Davetiniz için destek gerekiyorsa...

Bütçeniz uygunsa davetli sayısına göre dışardan alınacak hizmetlerle çok daha etkili partiler düzenleyebilirsiniz. Örneğin ses düzeni, DJ, garson, animatör gibi... Ya da organizasyonunun tamamını bir organziasyon şirketi ile yapabilirsiniz. Bazen sadece yemek menüsünü bir catering firması ile anlaşarak çok şık sunumları ile hayatını kolaylaştırabilirsin. 

Yılbaşında Hindi mi lazım?

Yılbaşı'nı evde geçiriyorsanız hem de misafirleriniz varsa, yeniyıl heycanını dostlarınızla karşılamak için birazcık destek iyi olur. Dergileri tararken dikkatimi çekti, Zeytin Biber'e bir telefon etmeniz yeterliymiş. Rengarenk, çeşit çeşit kurabiyelerle hazırlanmış süslü paketler, size özel pişirilmiş nefis bir hindi, güzel mezeler, hepsi ZeytinBiber'in şefi Seren Sengel'in elinden çıkıyormuş. Denemekte yarar var… 0216 349 00 55; www.zeytinbiber.com

Catering desteği için...

Five O'clock

Eşsiz lezzetleri ve şık sunumlarıyla memnun kalacağınızı düşündüğüm bir yer  Five O'clock. Sundukları hizmetleri kendiniz keşfedebilir, hizmet almadan önce de değişik lezzetlerini tadabilirsiniz.

Animasyon, gösteri ve parti ihtiyaçlarınız için...

Çocuk animasyonu ve aktiviteleri konusunda çok değişik boyutlardaki organizasyonlarda çalıştığım Enjoy organizasyona güvenebilirsiniz.Temalı partilerde süsleme ve dekorasyon, kiralama hizmetleri ve pek çok konuda destek alabilirsiniz. Animatör, sihirbaz, jonglör, kukla gösterileri ve çeşitli oyunlarla partilerinize renk katacaklardır.