Bahçede keyif yapmaya ne dersin?

Soğuk havalarda bile bahçenin keyifli olduğunu bilenlerdenseniz süper! Paylaşacak çok şeyimiz var demektir:) Henüz denemediyseniz çok şey kaçırıyorsunuz, hemen bir organizasyon yapın ve arkadaşlarınızı çağırın! Sanırım bu sayfaya geldiyseniz bir bahçeniz var ve kullanmak için fırsat kolluyorsunuz. Bahçenizde bir varilin içinde büyük bir ateş yakarak misafirlerinizi karşılayabilirsiniz. Soğuk kış günlerinde sıcak şarap ile başlangıç yapabilir, peynir çeşitleri ile atıştırmalıklarla yemek öncesi sohbetler yapabilirsiniz. 

varilde ateş eğlencesi
Bahçede mangal keyfi
Bahçede kurulan sofralarda lezzetli mangal etlerine yer açın!

En güzel davetler bence bahçede veriliyor. Çok değişik ve çeşitli süslemelerle davetinize ayrı bir hava katabilirsiniz.

Bahçenin kendi başına yarattığı atmosfere birkaç parça renk katınca bile olağanüstü bir ambiyans olabiliyor. Örneğin tek bir renk seçerek o renkten tül, kurdele, kumaş parçalarıyla masa örtüsü, peçete, çiçek ya da meyve aranjmanlarını kullanarak bahçede davet vermeye hazır olabilirsiniz.

Fotoğraflara göz gezdirerek en şık davetlerden en eğlenceli partilere kadar temanı belirleyebilir,  eşsiz lezzetler sunarak davetinizi unutulmaz kılabilirsiniz.

Açık havada mis gibi yemek keyfi
Bahçenizde kuracağınız sofraları sevdilklerinizle paylaşmak ne güzel
Narın bereketi sofranızda
Şarap ve peynir birlikte çok leziz
Doğanın renkleri sofranızı neşelendirsin!
Bahçede hazırlayacağınız sofranız için başka bir alternatif daha...
Mangalda kahve keyfi gibisi yok, mutlaka deneyin!

Çiftlik evi havasında bir davet

Şöyle şehirden kaçmış mis gibi köy havasında bir çiftlik ortamı hazırlamaya ne dersiniz? Hem de çok basit parçaları bir araya getirerek kolayca böye bir organizasyon yapabilirsiniz. Saman balyaları kullanarak bahçenizin bir köşesine oturma alanı yaratabilir, masanızı sebzelerle süsleyerek eşsiz bir bahçe daveti verebilirsiniz. Malzemeleri temin etmek için bana ulaşabilirsiniz. 

Samanlardan bir koltuk hayal edin bahçenizde:)
Sebzeler hiç bu kadar estetik olmamıştı...
Çiftlik temalı sofra tasarımı çok büyüleyici...